CrossFit Funkční trénink

Pravidelné cvičení tohoto typu vede k vyšší svalové rovnováze, podporuje rovnoměrné zatížení a zdravý rozvoj svalových skupin.

Během funkčního tréninku můžeme využít kromě naší hmotnosti také jednoruční činky, velké míče, malé míčky, overball, medicinbal, cvičební gumy, gumičky, expandery, TRX, Bosu a další.

Kromě svalů trénujeme při tomto specifickém také řídící funkce, které musí najít cestu k provedení cviků ve ztížených podmínkách, a zároveň si pečujeme o celý náš kloubní aparát. V rámci terapie se zpevňují vazy a stabilizují klouby.

Crossfit Zóna Vyhrazena pro držitele permanentky

je přístupná všem držitelům platné klubové karty v rámci běžného vstupu do posilovny mimo časy skupinových lekcí konaných v sále (viz rozvrh).

V zóně naleznete víceúčelovou konstrukci, boxovací pytel, TRX, žebřiny, Bosu, žiněnky, plyometrické bedny, klec na dřepy s osou, ketlebell činky, posilovací lano, překážky, pytle s pískem, žebřík na ručkování, vícesměrovou hrazdu, medicinbaly a další...

Jak používat některé z pomůcek v Cross zóně


Plán

Středa 19. 6. CrossFit 90,- * 3+ míst Michal G. Rezervovat
Neděle 23. 6. CrossFit 90,- * 3+ míst Michal G. Rezervovat
Středa 26. 6. CrossFit 90,- * 3+ míst Michal G. Rezervovat
Neděle 30. 6. CrossFit 90,- * 3+ míst Michal G. Rezervovat

* Uvedená cena je se slevou 10% s věrnostní kartou. V rámci členství zdarma, nebo se slevou až 30% s kreditovou permanentkou!


Lekce pod vedením akreditovaných trenérů

Cvičte neomezeně
od 490 Kč měsíčně!

Více informací

Doporučte


Fotografie