Tréninkové centrum

První návštěva našeho centra

Jak to u nás vypadá?

Jsme nejdéle fungující a největší centrum fitness služeb v Chomutově. Již od roku 1999 stabilně nabízíme širokou škálu služeb. Naší největší výhodou jsou zkušenosti. Naše budova má dvě podlaží. V prvním podlaží je recepce, toalety, šatny, sprchy, z pánských i dámských sprch oddělený vstup do sauny. Hned za hlavním vchodem je místnost s vibračními plošinami Vibrostation. Za recepcí uvídíte velký sál se Squashovými kurty, na kterých lze hrát i WallyBall (obdoba volejbalu) a Badminton. Vedle kurtů je pak nehlídaný dětský koutek.

Ve druhém podlaží naleznete masérnu, cvičební sály, posilovnu a solárium. V Malém zrcadlovém sále pro Vás připravujeme skupinové lekce kondičního cvičení jako je Pilates, TRX Trénink, Jóga, Jumping, HOOP Dance a další podle aktuálního rozvrhu hodin. Ve velkém sále pak Indoor Cycling a Fitness BOX. Většina skupinových lekcí je vhodná pro muže i ženy.

Kdo nás může navštěvovat a kolik to stojí?

Vstupné lze hradit jednorázově, bez registrace. Ceny jsou různé pro každé cvičení zvlášť. Chcete-li však ušetřit doporučujeme si u nás zakoupit permanentku, kterou nabízíme ve dvou varinatách. U nás nehledejte žádné závazky, žádné podepisování členských smluv.

Kreditová permanentka

Dobijete si kredit v libovolné výši, který pak čerpáte. Pokud si dobijte například 1000 Kč získáte slevu 10% na naše služby.

Neomezená permanentka

Pokud se nás chystáte navštěvovat pravidelně víckrát týdně, můžete si zakoupit neomezenou permanentku na 1 - 3 měsíce. Můžete tak naprosto neomezeně navštěvovat squash, Vibrostation, posilovnu celý den a jednu skupinovou lekci denně.

Rezervace

Na skupinové lekce se nemusíte rezerovat, ale velmi to doporučujeme. Rezervace je možná přes internet přes naše webové stránky, nebo telefonicky i osobně na recepci v průběhu otevírací doby. Pokud si rezervaci vytvoříte a nemůžete se dostavit, co nejdřívě ji prosím zrušte.

Kdo Vám poradí do začátků cvičení případně hubnutí

Můžete se nás na cokoliv zeptat na recepci i zde na webových stránkách v internetové poradně. Chcete-li začít chodit do posilovny doporučujeme Vám alespoň jeden placený trénink s trenérem a výživovým poradcem. Posilovací stroje vyžadují opatrné zacházení a správný cvičební postup.

Máte další dotazy?

Zeptejte se v internetové poradně, zavolejte nám, nebo napište email na info@sqcv.cz

Jsme přátelské fitness centrum a rádi Vás mezi sebou uvítáme. Nemusíte se bát, jsme tu pro Vás! Děkujeme!